Sälj

Stockholm

Gabriella Vettese

Gabriella Vettese

Sales support
Telefon: +46 8-400 251 42
gabriella.vettese@pascard.se
Jan Andersson

Jan Andersson

Sales Manager Nordic
Telefon: +46 8-685 45 64
jan.andersson@pascard.se
Martin Cook

Martin Cook

Sales
Telefon: +46 8-685 45 68
martin.cook@pascard.se
Thomas Runholm

Thomas Runholm

Sales
Telefon: +46 8-685 43 73
thomas.runholm@pascard.se
Tobias Östling

Tobias Östling

Sales Manager North
Telefon: +46 8-685 43 75
tobias.ostling@pascard.se
Tomas Jonsson

Tomas Jonsson

Sales
Telefon: +46 8-400 251 47
tomas.jonsson@pascard.se
Pierre Parrman

Pierre Parrman

Development Manager
Telefon: +46 8-685 45 62
pierre.parrman@pascard.se
Per-Magnus Palmgren

Per-Magnus Palmgren

Product Manager
Telefon: +46 8-685 43 79
per-magnus.palmgren@pascard.se

Huskvarna

Mattias Håkansson

Mattias Håkansson

Sales
Telefon: +46 36-16 07 70
mattias.hakansson@pascard.se
Kristofer Smedberg

Kristofer Smedberg

Sales
Telefon: +46 36-12 65 69
kristofer.smedberg@pascard.se

Göteborg

Jonas Stenson

Jonas Stenson

Sales
Telefon: +46 31-788 02 20
jonas.stenson@pascard.se
Gabriel Persson

Gabriel Persson

Sales
Telefon: +46 31-16 70 01
gabriel.persson@pascard.se

Malmö

Magnus Holm

Magnus Holm

Sales Manager South
Telefon: +46 40-16 08 70
magnus.holm@pascard.se
Andreas Bonnevier

Andreas Bonnevier

Sales
Telefon: +46 40-617 11 70
andreas.bonnevier@pascard.se
Kristoffer Persmyren

Kristoffer Persmyren

Sales
Telefon: +46 40-617 11 77
kristoffer.persmyren@pascard.se
ServiceCenter

Thobias Thorn

Thobias Thorn

Service Center Manager
Telefon: +46 8-400 245 89
thobias.thorn@pascard.se
Sari Tötterman

Sari Tötterman

Service Center
Telefon: +46 8-685 43 72
sari.totterman@pascard.se
Sebastian Gahlin

Sebastian Gahlin

Service Center
Telefon: +46 8-400 245 81
sebastian.gahlin@pascard.se
Cecilia Nordgren

Cecilia Nordgren

Service Center
Telefon: +46 8-685 4567
cecilia.nordgren@pascard.se
Håkan Lundell

Håkan Lundell

Service Center
Telefon: +46 8-685 43 70
hakan.lundell@pascard.se
Pernilla Eklund

Pernilla Eklund

Service Center
Telefon: +46 8-400 251 45
pernilla.eklund@pascard.se
Rebecka Bodén

Rebecka Bodén

Service Center
Telefon: +46 8-400 245 84
rebecka.boden@pascard.se
Daniel Krantz

Daniel Krantz

Service Center
Telefon: +46 8-400 245 88
daniel.krantz@pascard.se
Janne Uitto

Janne Uitto

Warehouse & Logistics
Telefon: +46 8-400 245 82
janne.uitto@pascard.se
Elias Ryen-Rafstedt

Elias Ryen-Rafstedt

Warehouse & Logistics
Telefon: +46 8 400 251 46
elias.ryan-rafstedt@pascard.se
Service & Support

Jimmy Freij

Jimmy Freij

Service Technician
Telefon: +46 8-685 43 71
jimmy.freij@pascard.se
David Eriksson

David Eriksson

Service Technician
Telefon: +46 8 685 45 66
david.eriksson@pascard.se
Adnan Ajdinovic

Adnan Ajdinovic

Service Technician
Telefon: +46 40-616 41 01
adnan.ajdinovic@pascard.se
Patrik Nordin

Patrik Nordin

Product Specialist
Telefon: +46 8-685 43 74
patrik.nordin@pascard.se
Huvudkontoret

Stockholm

Sofie Andersson

Sofie Andersson

MD Secretary
On parental-leave
Therese Pettersson

Therese Pettersson

MD Secretary
Telefon: +46 8-400 251 41
therese.pettersson@pascard.se
Freddie Parrman

Freddie Parrman

CEO
Telefon: +46 8-685 45 65
freddie.parrman@pascard.se
Jonas Elvén

Jonas Elvén

Business Developer
Telefon: +46 8 400 251 48
jonas.elven@pascard.se
Linda Maxe

Linda Maxe

Finance Manager
Telefon: +46 8-685 45 63
linda.maxe@pascard.se
Terese Jägstål

Terese Jägstål

Finance Assistant
Telefon: +46 8-400 245 83
terese.jagstal@pascard.se
Peter Bergström

Peter Bergström

Product Manager Nordic
Telefon: +46 8-400 251 40
peter.bergstrom@pascard.se
Petra Almering

Petra Almering

Marketing Manager
petra.almering@pascard.se
Kontaktformulär
Ni kan kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan.
Företag:
Namn:
E-postadress:
Telefonnummer:
Meddelande:


Stockholm  •  Huskvarna  •  Göteborg  •  Malmö  •  Köpenhamn  •  Oslo
Tel: 08-685 45 60  •  Mail: info@pascard.se  •   Hemsida: www.pascard.se  •  Organisations nr: 556547-9770
Copyright © 2013 PAS Card International AB. Alla rättigheter reserverade.